Intencje Mszalne 10.01.2022- 16.01 2022

Intencje Mszalne 10. I. – 16. I. 2022

Poniedziałek – 10. I.

17:00 – Do B. Op. przez wstaw. MB Wniebowziętej z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla parafian z ul. Klonowej ( 59 – 30 ) i ul. Południowej.

Wtorek – 11. I.

17:00 – Do B. Op. przez wstaw. MB Wniebowziętej z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla parafian z ul. Klonowej ( 29 – 1 ).

Środa – 12. I.

8:00 – Za ++ rodziców Łucję, Pawła Zendla, braci Stefana, Jerzego, bratowe Bożenę, Helenę, Agnieszkę Zendla, teściów Helenę, Stefana Brycht, Piotra Płonka,

Annę Sowa, Mariusza Kamińskiego, z pokrew. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00 – Do B. Op. przez wstaw. MB Wniebowziętej z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla parafian z ul. Szkolnej, Sportowej, Cichej i Zielonej.

Czwartek – 13. I.

17:00 – Do B. Op. przez wstaw. MB Wniebowziętej z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla parafian z ul. Jałowcowej ( 1 – 33 ), z ul. Nadrzecznej i ul. Brzozowej.

Piątek – 14. I.

16:00 – 17:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu ( okazja do spowiedzi ).

17:00 – Do B. Op. przez wstaw. MB Wniebowziętej z prośbą o Boże błog. i zdrowie dla parafian z ul. Jałowcowej ( 39 – 85 ), z ul. Krótkiej i ul. Stawowej.

Sobota – 15. I.

16:00 – Za + Elfrydę Dreszer w 4 rocz. śm., rodziców, braci, szwagrów, siostry oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

17:00 – Za + Klarę Skolik w 30 dzień po śm.

II Niedziela Zwykła – 16. I. 2022

7:30 – Za Parafian.

9:30Do B. Op. przez wstaw. MB Wniebowziętej z podz. za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i zdrowie dla Moniki i Mirosława z okazji kolejnej rocz. ur., a także o zdrowie i opiekę Bożą dla całej rodziny.

11:00 – Za + męża i ojca Marka Nowaka na pamiątkę ur., jego rodziców Juliannę  i Tadeusza, brata Edmunda, ojca Mieczysława Żurawskiego, dziadków z obu str. i dusze w czyśćcu cierpiące.

Ogłoszenia Duszpasterskie – 9. I. 2022

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku pierwsza część Okresu Zwykłego; o 15:00 nieszpory, po nabożeństwie spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  1. Nabożeństwa : – we wtorek do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,

– w środę do św. Józefa,

– w piątek do Miłosierdzia Bożego.

1. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą św. Dodatkowo w piątek w czasie

trwania adoracji Najświętszego Sakramentu ( 16:00 – 17:00 ).

1. W tym tygodniu zostaną odprawione kolejne Msze kolędowe, sprawowane w int.

parafian z prośbą o błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski. Bóg zapłać! parafianom, którzy w minionym tygodniu uczestniczyli w Eucharystii i złożyli ofiarę kolędową.

1. Bóg zapłać! za wysprzątanie kościoła na Niedzielę, przekazaną ofiarę i złożone dzisiaj ofiary na potrzeby naszej parafii. W przyszłą Niedzielę kolekta pomocowa dla sióstr i dzieci z Domu Pokoju w Betlejem.

W sobotę do sprzątania kościoła zapraszam parafian z ul. Zielonej i Cichej.

Bóg zapłać! parafianom za udział w Orszaku Trzech Króli.

Życzę wszystkim miłej i spokojnej Niedzieli

oraz dobrego nowego tygodnia.

Niech Boże błogosławieństwo umacnia nas w życiu

i na drogach wiary.